Bölgesel İncelmede Ultralyse

Ultralyse

Ultralyse kavitasyon denilen sistem yağ hücrelerini küçültme ve incelme konusunda şimdiye kadar olan bütün cerrahisiz yöntemlere göre çok daha üstün ve güçlü etkisiyle farkını gösteriyor. Ultralyse ile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve bölge dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor. 

Nasıl uygulanır?

Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem elbette oradan yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz. Ama Ultralyse ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten gözle görülür ve yüz güldürücüdür. Mezuradaki rakamlar en az 2 cm, maksimum 5 cm kadar azalmıştır.  Tek bölge için 7 gün aralıklarla 5 seans girilebilen bu tedavide her seans sonrası hastanın izlenmesi gereken 4 günlük diyet protokolü vardır ki; bu da hekiminiz tarafından size verilir.

Ultralyse ile aldığımız sonuçlar hem hasta hem de bizim açımızdan dikkate değer ve hızlıdır. Sonradan izlenen diyet ise zorunluluktur.  Sonuçta diyetsiz mucize makineler ve sistemlerle zayıflama diye bir şeyin olmayacağı her akıllı insanın idrak edebileceği bir gerçektir. Ama Ultralyse ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 4 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet izlemeniz gerekli. Çünkü Ultralyse ile kendi yağınızı yeme yani enerjiye çevirme sağlanıyor. Kendi yağınızı yeme fikri önce ürkütücü gelebilir ama tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj budur. Bu çok büyük bir avantajdır. İstediğiniz bölgeden incelme fırsatı gerçekten cazip bir fırsattır.

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır; ince bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir. Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir. Amaçlanan cilt elastikiyetini arttırmaktır. Şu ana kadar başarıyla uyguladığımız ve sonuçları açısından en geniş kaynak ve literatüre sahip Accent XL Radyo Frekans sistemi yine burada devreye giriyor. Radyo Frekans ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflenir. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Tüm cilt gençleştirme ve sıkılaşma tedavilerinde amaçlanan budur.

Kombinasyon tedavileri ve hastalara sunulan alternatifler geniş tutulmalı ve tek sistemin ya da tek aletin muhteşem sonuçlar vereceği inancından vazgeçilmelidir. Bu noktada asıl önemli olan; doğru hareketi, doğru sistemlerle, doğru hastayı buluşturabilmektir. Ki bu da doğru hekimin görevidir. Ama en önemlisi sadece hekimin görevi olduğunun tekrar tekrar hatırlanmasıdır.

 

 • Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme Yöntemleri

  Kısa sürede etkin bir sonuç elde etmek istiyorum. Denediğim bir çok yöntemden sonuç alamadım. Cerrahi bir müdahale değil, güvenli ve konforlu bir yöntem istiyorum diyorsanız. UltraShape bölgesel yağlanmayı ve şekillendirmeyi VelaShape III vücut şekillendirme ve selülit görünümünün azaltılmasında,  estetik sorunlara seçenek sağlar.

 • Zeltiq Coolsculpting Kol İnceltme

  Vücudun tam anlamıyla güzel görünmesi için kollarımızın güzelliğinin de ne kadar önemli olduğunu düşünmüyoruz. Oysa kollar zarif ve hoş bir siluetin en önemli parçalarından. Kolların biçimini değiştirmek aslında pek de kolay bir iş değildi. Kilo verseniz bile kollar bu durumdan fazla etkilenmiyor.

 • Bölgesel Zayıflamada Bacak İnceltme

  İç ve dış bacak bölgelerindeki yağlanmanın oldukça sık görülen bir durumdur. Kimi kadınlarda genetik olan bu durum, yaşa, dengesiz beslenmeye ve egzersiz yapmamaya bağlı olarak günden güne kötüleşir. Bacak bölgesi gibi sorunlu bölgelerde yağ dokuları çok fazla sayıda insülin reseptörü içerir, yani ne kadar çok reseptör varsa sorunda da o kadar büyüktür.

 • CoolSculpting ile Karın Yağları Eritme

  Karın vücut bölgesinde en sorunlu bölgelerden biridir ve fazla yağın depolandığı ilk bölge. Bir zamanlar dümdüz olan karnımızda birden bire ortaya çıkan, inatçı yağ katmanları ile karşılaşabiliriz

 • CoolSculpting ile Tek Seansta İncelin

  Hayatımız boyunca uğraştığımız ama çözüme kavuşmamış bölgesel yağlanmalar erkek, kadın hepimizin problemi haline gelmiştir. Sorun büyüdükçe bu alanda yeni teknolojik cihazlar gelişmektedir. Bu konuda en son teknoloji ise; CoolSculpting.

 • Tek Bir Seansla Vücut Şekillendirme ve İncelme

  Vücudunuzu yaza hazırlamak için şimdi harekete geçmelisiniz. Dr. Mustafa Karataş, Coolsmooth Body Sculpting teknolojisi ile  daha ince, daha biçimli bir vücut yaratmanın sırrını anlatıyor…

İletişim Formu

.