Botoks ile Kaz Ayaklarınızdaki Çizgileri Düzeltin

Zamana karşı kadınların en büyük savaşında kırışıklıklar başrolde oluyor. Fakat o kadar kırışıklıklar konusunda şanssız sayılmayız.E rken dönemde  alınan önlemlerde düzenli bir şekilde serum, krem  gibi etkili ürünler kullanıldığında yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklarda savaşma konusunda kremlerin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız botoks enjeksiyonu yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Yıllardır kullanılan botoks, uzun zamandır özellikle kadınların tercih ettikleri yöntemlerin başında geliyor. Botox  ile kaz ayaklarınızdaki çizgileri düzeltebilir, oluşmalarını da önleyebilirsiniz. Daha genç görünen gözleri elde etmekteki başarısı artık tartışan yok. Kas kasılmalarının önüne geçerek kırışıkların ve çizgilerin görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkilidir, geçici çözüm olan botoks tekrarlanmaları gerekir. Sinirlere gelen hareket uyarılarının kaslara iletilmesini önleyerek işlev gören bir toksin.

Gençleşmek, güzelleşmek sorunların ve yorgun ifadelerden kurtulmakta kullanılan botoks en iyi cevap veren bölgeler ise  göz çevresi ve kaş arasındaki kırışıklıklar,  kaşları düşüklüğünü kaldırmak için de başvuruluyor.

Bıçaksız ve izsiz, kısa sürede uygulanana botoksun etkisi, tekiğe, uygulanan doza,  ve metabolizmaya göre değişiyor.  Etki süresi sona erdiğinde uygulama öncesi haline geri dönülebiliyor. Uygulama sonrasın yapılan alanda  morluklar ve küçük şişlik oluşabilir, birkaç gün içinde kayboluyor. İşlem 10 dakika sürüyor. 4-6 ay arası kullanılabiliyor. İşin uzmanına yaptırmalısınız. Uzman olmayan ve sağlıksız koşullarda yaptırılan uygulamalar şekil bozukluklarına ve asimetriye yol açabiliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.

 • Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün!

  Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün! Çizgileri, kırışıklıkları anında siliveren, hatta yaşla beraber kaybolan hacmi yüze geri veren dolgu maddeleri altın çağını yaşıyor.

 • Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak...

  Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak... Anti-aging dünyası yüzünüzden yılları silmek konusunda harikalar yaratsa da, işin püf noktası doğaldan uzaklaşmamak.

 • Kusursuz Bir Profil İçin

  Kusursuz Bir Profil İçin Çekici görünmenin sırrını açıklıyoruz: Profilinizi yaratan tüm unsurların bir ahenk, bir denge içinde olması. Alın, burun, dudak, çene ve boynunuz arasında mükemmel oranı...