Güzelliğinizi ve Genç Görünümünüzü Ortaya Çıkartın!

Palomar Emerg tedavisi, en çok ihtiyacınız olan cilt bakımını sağlar. Elbette ki birçok kozmetik krem ve losyon var ve siz birkaçını denediniz bile. Ama hiçbirinden istediğiniz sonucu alamadınız. Ameliyat seçeneği de var ama siz bunu istemiyorsunuz. (En azından şimdilik. ) Bunun dışında daha pahalı olan başka tedaviler de var ama siz hiçbiri için henüz hazır değilsiniz.

Palomar Emerg, cilt bakımını bambaşka bir seviyeye taşıyor ve sadece yaşlanmanın istenmeyen izlerini yok etmekle kalmıyor, hem de bunları da engelleme fırsatı  veriyor:

  • Gözle görülür derecede aydınlanmış cilt tonu
  • Yenilenmiş, ultra yumuşak ve pürüzsüz doku
  • Doğal olarak ışıldayan parlak bir cilt
  • İyileşmiş ton, yapı ve ışıldama

Palomar Emerg, genç görünen bir cildin ışıltısını geri kazanmanıza yardımcı oluyor

  • Rahat, hızlı, etkili, makul
  • Yaşlanmanın etkilerini önlüyor ya da cildinizin genç görünümünü koruyor
  • İyileşme süresini en aza indiriyor
  • Tüm cilt tipleri için güvenli

 Nasıl çalışıyor?

Palomar Emerg, cildinizi içerden dışarıya yenileyen hassas bir lazerdir.  Bu lazer enerjisi, cildinizde milyonlarca mikroskobik tedavi bölgesi yaratır, hasar görmüş deriyi daha sağlıklı ve daha genç görünen dokuyla değiştirir.

Ben 20’li yaşlarımın başlarındayım, benim için uygun olur mu?

Kaç yaşında olduğunuz önemli değil; güneşe maruz kalma, çevresel şartlar ve içinde bulunduğumuz yaşam tarzı cildinizi cansızlaştırır. İster cildinizin genç görünüm süresini uzatın, ister yaşlanmanın ilk işaretlerini geriletmeye çalışın, Palomar Emerg size yardımcı olabilir.

Kaç seans tedaviye ihtiyacım olacak?

Tedavilerin sayısı, şikayetinize ve cilt bakımı ihtiyacınıza göre ayarlanabilir. Yakın zamanda yapılan klinik çalışmalarda 4-6 tedavi sonunda gözle görülür ilerleme ve sonuç kaydedildi. Kişisel tedavi protokolünüz için doktorunuz ile görüşmenizi öneririz.

Cildim için güvenli mi?

Palomar Emerg sadece cildinizi değerlendiren ve kişisel  endişeleriniz için en uygun tedavi protokolünü belirleyen eğitimli uzmanlar tarafından uygulandığında tamamen güvenlidir.

Hemen Doktorunuza Sorun