İlave Hacimle Gelen Güzel Gülüşler

dudak dolgusu

Hareketli ve yoğun damar yapısı ile dudaklar, sadece özel olarak geliştirilmiş bir ürün ile başarılı sonuçlara ulaşır. Hyalüronik Asit dudakların etrafındaki hassas bölgenin tedavisi için özel olarak geliştirilmiş yeni bir formüldür. Yüksek oranda çapraz bağlarıyla, bozulmaya karşı dayanıklı ve çok daha uzun ömürlüdür.

Küçük bir enjeksiyon gerektiren, doldurucu bir uygulama yöntemidir. Bir sonraki enjeksiyon için önerilen süre 6-9 aydır.Etkili, enjeksiyonu kolay ve yüksek viskoziteye sahip olan bu dolgu maddesi 27G ½ iğnelerle enjekte edilir. Dudakların ve dudak köşelerinin hassas bir şekilde düzenlenmesini sağlar.

Hyalüronik Asit dudak enjeksiyonuyla, tüm ağız (kırmızı dudaklar ve kontürler) da uyumlu bir sonuç elde edilir. Hyalüronik Asit dudak yüzeysel dermise enjekte edilmemelidir.

Hyalüronik Asit dudak ile neler yapılabilir?

• Dudak kontürünü yeniden belirleyebilir,

• Dudakların hacmini artırabilir, Dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve

• Dudakların nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor

  Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor Daha çekici görünmek için yola çıkıp, mutsuz olanlar kervanına katılmamak için yüzünüzü emanet edeceğiniz uzmanı doğru seçin.

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak

  Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden biri hyalüronik asit içerikli dolgulardır. İnce çizgilerin giderilmesinde ve yüze hacim kazandırmak için yıllardır...

 • Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı

  Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı Dr. Mustafa Karataş daha çekici bir çehre yaratmanın sırrının simetride yattığını söylüyor ve yaşlanma belirtilerine karşı en etkili teknikleri anlatıyor.

 • Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz

  Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz Bir yılı daha geride bırakırken şimdi aynanın karşına geçip yılların yüzümüzde bıraktığı izlere bakma zamanı! Herkesin yeni yıldan beklentisi ise farklı..