Koltuk Altı Botox

Koltuk Altı Botox Botox koltuk altı, el, ayak, gibi bölgelerde aşın terlemede sık kullanılıyor. Kullanılan teknik, daha değişik. Kaslarla burada ilgilenmiyoruz, ter bezlerine gelen aşırı uyarıyı azaltıyoruz. Enjeksiyonz cilt altına uygulanıyor. Koltuk altının fazla terlemesi ile hayatını sadece siyah beyaz kıyafetlerle sınırlandıranlara en büyük yardımı botox sağlıyor.

Terleme doğal bir olaydır.Fakat ter bezlerinin fazla çalışmasına bağlı olarak deri yüzeyine salınan terin artması kişinin günlük hayatını fazlaca rahatsız ediyor.Aşırı terlemenin en önemli nedenleri arasında stres , değişik ilaçlar, troid bezinin fazla çalışması , menopoz , hipo glisemi , obezite yer alır.Terleme kol altında fazla olduğunda beraberinde kokuya da sebep olabilir. Sosyal ve psikolojik  durumu hayatı negatif yönde etkilediği ortadadır. Antiperspirant kullanılmaktadır fakat terleme fazla olduğunda yeterli gelmemektedir.

Botox tedavisi ter bezlerini çalıştıran sinirlerin faaliyetlerini azaltarak terlemeyi azaltır. Ortalama 15 – 20 dakikada kolayca uygulanır.8-10 ay etkisi devam eder.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.

 • Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün!

  Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün! Çizgileri, kırışıklıkları anında siliveren, hatta yaşla beraber kaybolan hacmi yüze geri veren dolgu maddeleri altın çağını yaşıyor.

 • Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak...

  Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak... Anti-aging dünyası yüzünüzden yılları silmek konusunda harikalar yaratsa da, işin püf noktası doğaldan uzaklaşmamak.

 • Kusursuz Bir Profil İçin

  Kusursuz Bir Profil İçin Çekici görünmenin sırrını açıklıyoruz: Profilinizi yaratan tüm unsurların bir ahenk, bir denge içinde olması. Alın, burun, dudak, çene ve boynunuz arasında mükemmel oranı...