Küçük Bir Dokunuş ile Cildinizde Gençlik Volümü

Cildimize genç ve parlak bir görünüm veren bağ ve yağ dokusu yıllar içinde azalmaya başlar.Dr Mustafa Karataş "Azalan hacimle birlikte cilt yüzeyinde çizgiler ve elastikiyet kaybı oluşur. Bu sorunu ciltte volüm etkisi yaratan Teosyal Ultimate ile çözmek mümkün"

Günümüzde yoğun olarak tercih edilen ameliyatsız estetik uygulamalar ile; anestezi almadan, kanama olmadan, bir iyileşme dönemi gerektirmeden, doktor tarafından yaklaşık 10 dakikalık uygulamalar ile yüz kontürünü şekillendirebilir, yüzünüzdeki orantısızlıkları giderebilir veya yaş ile ortaya çıkan hacim kayıpları, çukurlaşmalar, kırışıklıklar ve sarkmalardan kurtulabilirsiniz.

Yıllar geçtikçe deride kolajen ve elastin lifleri eskimeye, cildimizin hyalüronik asit miktarı azalmaya başlar. Yüzde belli bölgelerde hacimsel kayıplar oluşur. Bunların sonucunda, cildimizde kırışıklık ve elastikiyet kaybına bağlı olarak elastikiyet kaybı meydana gelir. Patentli “Resilient” Hyaluronik Asit teknolojisi ile üretilen, etkin, güvenli ve uzun süre kalıcı Teosyal Ultimate, elastikiyet kaybı ve yüzü taşıyan yağ dokusu kaybına bağlı iyileştirmeleri sağlamaya yardımcı olur. Deformasyonu fazla yüzlerin yeniden biçimlendirilmesi için özel olarak tasarlanan Teosyal Ultimate, cilt altı dokularda hacim sağlayarak, üst yanaklar (zigoma bölgesi), yüz ovali ve çene bölgesinin volüm kazanmasını destekler. Böylece ciltteki deformasyonlara anında düzeltici etki göstererek yüz uyumunda önemli bir adımı gerçekleştirir. Yüksek volüm oluşturma kapasitesi ile göz alıcı sonuçlar ve yüzün mükemmel bir şekilde yeniden biçimlendirilmesini sağlamaya yardımcı olur.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor

  Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor Daha çekici görünmek için yola çıkıp, mutsuz olanlar kervanına katılmamak için yüzünüzü emanet edeceğiniz uzmanı doğru seçin.

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak

  Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden biri hyalüronik asit içerikli dolgulardır. İnce çizgilerin giderilmesinde ve yüze hacim kazandırmak için yıllardır...

 • Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı

  Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı Dr. Mustafa Karataş daha çekici bir çehre yaratmanın sırrının simetride yattığını söylüyor ve yaşlanma belirtilerine karşı en etkili teknikleri anlatıyor.

 • Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz

  Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz Bir yılı daha geride bırakırken şimdi aynanın karşına geçip yılların yüzümüzde bıraktığı izlere bakma zamanı! Herkesin yeni yıldan beklentisi ise farklı..