ClearLift Lazerle Kırışıklık Tedavisi

ClearLift  Lazerle Kırışıklık Tedavisi Medikal estetik alanında güzellik dünyası, lazer  uygulamalardan destek almaya devam ediyor. Kırışıklıklar ile mücadele ederek yılların etkisini yüzünüzden silmek ister misiniz? Bu soruya ‘hayır’ cevabını verecek ender insan vardır. Medikal estetik lazer ile kırışıklık  tedavisinde ClearLift  yüzünüzden geçmişin tüm izlerini silerek küçük çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmeye yardımcı oluyor. 

Yaşın ilerlemesiyle beraber, fizyolojik ve çevresel faktörler; ciltte, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin oluşmasına neden oluyor. Genellikle, bu çizgilerin görüldüğü ilk alan, derinin hassas olduğu yüz bölgesi. Her bölge için farklı çözümler sunan yüz, boyun ve dekolte gibi kırışıkların  en belirgin olduğu bölgeler için kullanılıyor. Kırışıklıklar, derideki yaşlanma, yüz konturlarındaki bozukluklar lazerle gideriliyor ve cilt daha iyi şartlarda yeniden canlanıyor.  ClearLift cildin dış katmanına zarar vermeden cildinizi yenilemek amacıyla cilt yüzeyinin altını hareketlendirmeye yardımcı olan non-ablatif bir lazer uygulaması."

Bu uygulama, derinin alt dokularında gerçekleşiyor. ClearLift sizi yaşlı gösteren kırışıklıkları ve ciltteki çizgileri azaltmaya etkili bir şekilde yardımcı oluyor. Yüz ve cilt gençleştirme teknolojisi olan ve deride silme işlemi gerçekleştiren ClearLift, dermal tabakaları temizleyen ve yüzü yukarı doğru toplayan doğal kolajen birleşimleri kullanıyor. ClearLift, yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlıyor. Lazerin ısıtıcı etkisi, cildinizin altındaki dokulara 3 mm nüfuz ederek kolajeni arttırmaya ve silmenin yeni yolu güçlendirmeye yardımcı oluyor. 

20 dakikalık uygulama

Yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlayan bu işlem, derinin alt dokularında gerçekleşiyor. Derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmiyor ve cildin onarımı üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşiyor. Uygulamanın ne kadar ve kaç seans sürdüğünü sorduğumuz Dr. Karataş ekliyor: "Uygulama son derece hızlı. Bir seans genellikle 20 dakika sürüyor. 

Hemen Doktorunuza Sorun