Ulthera Fiyatı

ultheraUltherapy, cilt genleştirme yöntemi nedir, hakkında bilgi. Ulthera ile cilt nasıl gençleşir, Ulthera nedir ne demektir, Ulthera cilt gençleştirme yöntemi ile ilgili detaylı bilgiler, Ulthera yöntemi faydalımı zararlımıdır, tehlikesi ve riski nelerdir?

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Ulthera fiyatlarını öğrenebilmek için en doğru yol, doktorunuza başvurarak muayene olmak ve sizin için belirlenen fiyatı öğrenmektir.

Fiyatlar konusunda detaylı bilgi almak için lütfen 0212 241 03 64- 65 telefondan bilgi alabilir yada İletişim Formundan soru sorabilirsiniz.

 • Ultherapy Tedavisi İçin Doğru Adaymısınız?

  Öncelikle bağ dokusu gevşek, biyolojik yaşlanmanın etkisiyle sarkmaları başlamış kişiler. Ayrıca yaşı daha genç olup göz kapağı erkenden düşmüş kişilerde de uygulanabilir.

 • Ultherapy ve Siz

  Non-invasive bir yöntemle olan Ultherapy ile zamanın cildimizde bıraktığı yaşlılık izlerini, lifting, toparlama ve sıkılaşma yaparak azaltmak artık mümkün.

 • Ultherapy İle Yüzü Yukarı Kaldırma!

  Non-invasive bir uygulama olan Ultherapy; yüz, göz çevresi, dekolte ve boyuna uygulanmaktadır. Uygulamda ultrasound kullanılmakta ve vücudun doğal iyileşme etkisinden faydalanılmaktadır. 

 • Ultherapy Göz Çevresi Uygulaması

  Ultherapy göz çevresi uygulaması zamanın ve yerçekiminin ciltte meydana getirdiği olumsuz etkilere karşı koyarak cildin gerginleşmesine, sıkılaşıp toparlanmasına yardımcı olur. 

 • Ultherapy Nasıl Yapılır?

  Ultherapy ile 30 dakikalık tek bir uygulama sonunda, cildin kendi iyileşme sürecini kendisinin yaratması sonunda, cilt altında yer alan bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana geliyor. 

 • Ultherapy Nedir?

  Ultherapy Yüz Germe Operasyonlarına 30 Dakikada  Ameliyatsız Çözüm Sunuyor. Ultherapy sonrası cildim çok daha sıkı ve gergin. Daha önceki ‘sarkmış’ görünümümden eser yok.

İletişim Formu

.