VelaShape III Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisi

Vücudunuzu şekle sokmak istediğinizde ilk aklınıza gelen diyet ve egzersiz olmalı. Eğer bu yöntemler etkisiz kalırsa liposuction veya ameliyat gerektirmeyen tıbbî müdahalelerle fazla yağla savaşabilir ve problemli bölgeleri tedavi edebilirsiniz. 

Vücut hatlarını belirginleştiren, yağ azaltan ve selülit azaltan VelaShape tedavisi gerçekten büyük fark yaratabilir. Yağları yakarak cildi sıkılaştırmaya ve şekillendirmeye dayanıyor.

Bu yeni jenerasyon uygulama çalışma sistemi. Radyo frekans enerjisi, infrared ışın, vakum ve masaj uygulayan dört sistem bir arada ve aynı anda kullanılıyor. VelaShape, selülite bağlı kötü görünümlü kabarıklıkları düzeltmeye yarıyor. Lenf sistemini canlandırarak yağ hücrelerinin boyutunu küçültmeyi hedefliyor. 

Cilt dokusunda bir değişiklik görmek için en az dört seans gerekli. Sonuçların kalıcı olabilmesi için uygulamayı devam ettirmeniz gerekiyor. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntemler

  Bölgesel İncelmede En Etkili Yöntemler Bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha biçimli bir siluete kavuşmak için geliştirilmiş teknolojiler bugün artık vaat etmekle kalmıyor, vaatlerini gerçekleştiriyor da.

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...

 • Vücut Şekillendirme Yöntemi

  Vücut Şekillendirme Yöntemi Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların çoğu vücudunun bazı bölgelerinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor.

 • VelaShape 3 Selülite Çözüm

  VelaShape 3 Selülite Çözüm Kalça, bacaklar ve üst kollar selülit barındıran bölgelerdir. Kadınlar durmaksızın bu soruna kalıcı bir çözüm bulmanın arayışındalar.