Botoksla Daha Güzel Bakın

Göz estetiğiyle, göz çevresine, göz kapağına ve gözaltı torbalarına uygulanan estetik ile yüzünüzü eski canlılığına kavuşturmak ve gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Göz çevresindeki kas ve deri dokusu yaş ilerledikçe yerçekimiyle aşağı doğru iner. Bu durum göz etrafındaki yağ dokusunun fıtıklaşması ve gözün önündeki yağı tutan sağlam yapının gevşemesine neden olur. Küçük estetik girişimlerle göz ve göz çevresine yapılacak işlemle bu problemlerden kurtulmak mümkün. 

Botoks, özellikte göz çevresinde, kaz ayakları, alında, kaşlar arasında çizgi ve katların oluşumunu engelliyor. Botoks gözleri daha kalkık göstermek için alındaki kaslara minik enjeksiyonlar yapılabiliyor. Botoks aynı zamanda göz altındaki kasların aşırı çalışmasını da önleyerek gülündüğü zaman oluşan torbalanmalara da engel oluyor. Alındaki ve kaş arasında mimiklerle göz çevresinde oluşan çizgilerin giderilmesi için ilk seçenek botoks çizgilere neden olan kas hareketleri yavaşlatıldığında mimikler de adeta eğitilecek ve çizgiler azalacaktır. Bunun yanı sıra, burun kökü, kaş kaldırma ve şekillendirme botoks yöntemi uygulanabilir. 

Botoks kişiye özel yapılması gereken bir enjeksiyondur. Mimiklerini nasıl ve ne kadar kullanıyorsa ona göre yapılacak yerleri ve dozları ayarlanmaktadır. Sonuçları genelde iki ya da üç gün içinde gözle görülür, ancak son halini alması bir hafta kadar sürebilir. Etkisi 4-6 ayda geçmekte ve istenirse tekrar yapılabilmektedir. Ayrıca  botoks yapıldıktan 7-14 gün sonra rötuş da yapılabilmektedir. 

Oldukça acısız olan yöntem, neredeyse hiç uygulama aksaklığı olmaz. Uygulama sonrasında hafif kızarıklıklar ve küçük morluklar oluşsa da öğle tatilinde bile yaptırabileceğiniz bu işlemden sonra günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Botoks kalıcı bir çözüm değildir; her üç ya da dört ayda bir tekrarlamanız gerekir. Doktorunuz daha iyi sonuç için botoksu dolguyla birlikte uygulayabilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.

 • Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün!

  Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün! Çizgileri, kırışıklıkları anında siliveren, hatta yaşla beraber kaybolan hacmi yüze geri veren dolgu maddeleri altın çağını yaşıyor.

 • Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak...

  Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak... Anti-aging dünyası yüzünüzden yılları silmek konusunda harikalar yaratsa da, işin püf noktası doğaldan uzaklaşmamak.

 • Kusursuz Bir Profil İçin

  Kusursuz Bir Profil İçin Çekici görünmenin sırrını açıklıyoruz: Profilinizi yaratan tüm unsurların bir ahenk, bir denge içinde olması. Alın, burun, dudak, çene ve boynunuz arasında mükemmel oranı...