Botox ile Kırışıklıkları Durdurun

Botoks kırışıklarına ve çizgilerine neden olan kasılmaları minimuma indirerek, dört aya kadar çizgisiz bir yüzünüz olmasını sağlıyor. Doktorunuzun, botoksu enjekte ettiği noktaya bağlı olarak çizgilerinizi yok etmenin yanı sıra kaşlarınızı da ustaca bir müdahaleyle kaldırabilir. Derin çizgilerden kurtulmak içinse, enjekte edilebilen hyalüronik asit dolgular, botoks uygulamasının ardından kullanılabilir. Yoğun moleküllü, stretch etkili mesolift enjeksiyonları sıkılaşma etkisiyle alın bölgesindeki kırışıklıklarda açılma etkisi sağlayabilir.

Alnınızı kullanarak kendinizi ifade ettiğiniz tüm o anları düşünün. Şaşkınlıklarınız, meraklarınız, düşünceli hallerin hatta asabilikleriniz alnınızda zaman içinde dikey ve yatay çizgiler oluşturur. Yardımcı ürünler kullanarak, uzun süreli tedaviler uygulayarak veya botoks müdahaleye başvurarak daha pürüzsüz bir alın, daha dinlenmiş ve rahatlamış bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Botoks tedavisi de boyun bölgesinin gençleşmesinde büyük rol oynayabilir. Kaslara uygulanan botoks iğneleriyle gevşemesi sağlanan boğumlar, altı ay boyunca görünmez hale gelebiliyor. Doktorunuz sizden, boğumların görünür hale gelmesi için, yüzünüzü buruşturmanızı isteyecek, sonra da üç botoks iğnesiyle işlemi görecek. Kaz ayağı, nazolabial çizgiler, belirsizleşen çene kemiği hattı enjeksiyon ve dolgular çöken bölgelerin doldurulması ve düzeltilmesinde kullanılabilir. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin

  Gençlik Pınarı: Kolajen ve Elastin Yaş alırken bile canlı ve genç görünümlü bir cilde sahip olmanın sırrı kolajen ve elastin liflerinde saklı.

 • Göz Çevresine Botoks

  Göz Çevresine Botoks Gözlerin yaşlanma süreci oldukça karmaşıktır. İlk olarak çizgi ve kırışıklıklar başlar, sonraki yıllarda ise sarkan deri ve yitirilen hacim ile gözler yaşlanıyor.

 • Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün!

  Yüz Dolgusu ile Gençleşirken Doğal Görünün! Çizgileri, kırışıklıkları anında siliveren, hatta yaşla beraber kaybolan hacmi yüze geri veren dolgu maddeleri altın çağını yaşıyor.

 • Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak...

  Zamansız Bir Yüze Sahip Olmak... Anti-aging dünyası yüzünüzden yılları silmek konusunda harikalar yaratsa da, işin püf noktası doğaldan uzaklaşmamak.

 • Kusursuz Bir Profil İçin

  Kusursuz Bir Profil İçin Çekici görünmenin sırrını açıklıyoruz: Profilinizi yaratan tüm unsurların bir ahenk, bir denge içinde olması. Alın, burun, dudak, çene ve boynunuz arasında mükemmel oranı...