Cilt Gençleştirmede Emerge Fraksiyonel Laser

clear and brilliant fraxel lazar

Cilt gençleştirmede lazer teknolojilerin son 15 yıldır kullanılan yöntemler fakat teknoloji ilerledikçe cilt yenilemede Fraksiyonel teknoloji atık tartışılmasız en üst sırada. Fraksiyonel’ın kelime anlamı noktasal bir atışla cilt altına iletilebilen ışık tekniği diye adlandırılabilir. Çünkü en büyük organımız olan cilt ancak yanık yada kesik gibi travmalara karşı iyileştirme mekanizmalarını çalıştırır.

Elbette cildimizi yakıp kesemeyeceğimize göre cilt yüzeyine zarar vermeden lazerin cildin onarım makinazmalarının harekete geçmesini sağlayacak alt tabakaya iletilmesi gerekir ki bunu da ancak fransiyonel teknolojisi yapabilir. 5 yıldır aktif olarak kullanılan fransiyonel yeni gelişen  Emerge Fraksiyonel Laser ile daha genç hasta popülâsyonunun hedef kitleye aldı. 

Normalde 35-40 yaş üstü daha derine inen fransiyonel lazerler yerine 20’li yaşlarda başlanabilecek ve sadece temizle, parlat sloganıyla oluşturulan bu teknoloji FDA onayına sahip ve disposible tek kullanımlık ve bir tek hastaya özel başlıklarıyla da son derece sağlıklı. Tek seans sonrası bile gözle görülen pürüzsüzlük, renk parlaklığı ve temizlik hissediliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı

  Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı Yeni nesil bir cilt bakım sistemi olan Lasemd Baby Face Beauty anti-aging dünyasında etkinliği kanıtlanmış aktif maddeleri thulium lazer teknolojisi ile birleştiriyor.

 • Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

  Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi sistem Baby Face Beauty tanışmaya hazır mısınız?

 • Ciltte Gençlik Etkisi

  Ciltte Gençlik Etkisi Yüzdeki yaşlı ve yordun ifade silinmez sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hem kırışıklıklarınız azaltıp hem de pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmamız mümkün.

 • Cilt Bakımında Püf Noktalar

  Cilt Bakımında Püf Noktalar Cildinizin gençliğini korumak için sadece yazın değil, kışın ortasında bile güneş koruyucu kullanmanız son derece önemli.

 • 30'lu Yaşlarda Anti-Aging

  30'lu Yaşlarda Anti-Aging 30’lu yaşlara geldiğinizde, zararlı güneş ışınları, hormonal değişiklikler, kan dolaşımındaki yavaşlama veya kötü beslenme yüzünden cilt, önemli besin maddelerini kaybede...

 • Genç Cildin Sırları

  Genç Cildin Sırları Yaşlanma üstünde etkili olan birçok farklı mekanizma olsa da, süreci yavaşlatmak hatta yılları geri çevirmek mümkün.