Göz Çevresi Uygulamasında Işık Dolgusu

dolgu-gözGöz çevresinde sizi hem estetik açıdan rahatsız eden çukurluklar, çökmeler oluşmuş ise artık bunlar ile yaşamak zorunda değilsiniz. Dolgu maddeleri ile bu çökükleri ve çukurlukları doldurtabilir. Ve daha güzel, daha genç bir ifadeye sahip olabilirsiniz

Göz çevresi uygulamasında ışık dolgusu, cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yeni bir konsept. 3 hafta aralıklı 3 seansla etkili ve basit bir uygulamadır. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar.

Işık dolgusu ile yeni bir ışık yansıması için cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri vermek için mezoterapi ve dolgu teknikleri arasında yeni bir konsept. Göz çevresi ince cilt kırışıklıklarını ve kazayağı çizgilerini doldurmak için kullanılır. Çok yeni bir konsept olan ''RedensityOne''ın ciltte hafif dolgunluk(light-filling)  veren etkisi sayesinde diğer dermal doldurma teknikleri ile de birlikte kullanılması da mümkün. Cildin kalitesini arttıran ve ışık yansıtıcı özelliği olan, doldunun anti-aging bakımlarının mükemmel bir tamamlayıcısıdır.

Cildin nemlenmesine ve onarılmasına yardımcı olur. Etkisi sadece kırışıklıkları ve çukurları doldurmak, ciltteki ufak kusurları düzeltmek yada saklamak ve cildin hacmini arttırmaktır için kullanılan ideal bir dolgudur. Sonuçlara bakıldığında sıklıkla görülen; ciltte sıkılaşma, rehidrasyon/nemlendirme, ışık- yansıtma etkisi ile kırışıklıkları saklaması için tekrar yoğunlaştırma ile ciltte yeni bir ışık yansıması için, ışık dolgusunu.

3 hafta aralıklı 3 seansla etkili ve basit bir uygulamadır. Birinci enjeksiyon ve kümülatif seanslardan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Bu ürünü mezoterapi uygulamalarına sunduğu bu özel formülüyle cildin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlar.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor

  Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor Daha çekici görünmek için yola çıkıp, mutsuz olanlar kervanına katılmamak için yüzünüzü emanet edeceğiniz uzmanı doğru seçin.

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak

  Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden biri hyalüronik asit içerikli dolgulardır. İnce çizgilerin giderilmesinde ve yüze hacim kazandırmak için yıllardır...

 • Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı

  Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı Dr. Mustafa Karataş daha çekici bir çehre yaratmanın sırrının simetride yattığını söylüyor ve yaşlanma belirtilerine karşı en etkili teknikleri anlatıyor.

 • Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz

  Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz Bir yılı daha geride bırakırken şimdi aynanın karşına geçip yılların yüzümüzde bıraktığı izlere bakma zamanı! Herkesin yeni yıldan beklentisi ise farklı..