Thermage Cilt Gençleştirme

Yaş ilerledikçe ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve renk kaybı görünür, Thermage yüzümüzdeki bu sorunları tedavi ederken  vücudu cildini sıklaştıran ve şekillenmesine yardımcı olur. Thermage cerrahi müdahale ve enjeksiyon olmadan doğal ve genç görünüm için cildi sıkılaştıran, yüz ve vücut hatlarını yenileyen ve sağlıklı bir kolajen dokusu oluşturan bir uygulamadır. Tek seanslı bir tedavi ile hasta sonuçtan yararlanır birkaç yıl sonrası tedavi sonuçları sona eriyor.

Thermage, frekans  enerjisi kullanarak gevşek cildi sıklaştırır ve toparlayarak kırışıklıkları ortadan kaldır. Thermage uygulaması  yüz bölgesindeki boyun, orta ve alt yüzü, alnı, gözleri, kaşı ve vücut hatlarını yenilediği ve germe duyulmadan tedavisi olarak klinik olarak kanıtlanmıştır, FDA taralından onaylanıp belgelenmiştir. Cildiniz, kolojen tarafından desteklenir. Kolojen, vücudumuzdaki hareket sisteminin yapı taşlarını oluşturan özellikle kemik, kıkırdak lif ve eklemleri oluşturan proteindir. Ama vücudunuz yaş, çevresel faktörler, diet, sigara, güneş hasarı ile tükenir.

Uygulama 30dk ile 90dk arasıdır ve tedavi edilecek bölgeye göre değişir. RF enerjisi kolojenın içine, cilt yüzeyinin aşağısına direk uygulanır, diğer uygulamaların aksine iğne ve cerrahi müdahale olmadan uygulanan. Hızlı, kolay ve iyileşme sürecinin kısa olması ile günlük hayatınıza devam etmenize izin veren bir tedavidir. 3 ay sonra cildiniz yavaş yavaş daha fazla kolojen üretmeye, çizgiler dolmaya daha genç ve  daha canlı bir görünüm olmaya başlayacaktır. Sonuçlar 3 hafta sonrasında cildinizin daha gergin, yumuşak ve daha genç göründüğünü fark edersiniz. Zamanla daha fazla gerginlik hissedersiniz. Uygulamadan hemen sonra günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. Diğer medikal işlemler gibi Thermage de bazı komplikasyonlar olabilir. Cilt hasarı, hafif kızarıklık, hafif şişme veya çene altında hafif acı olabilir fakat kısa bir süre sonra kaybolmaktadır.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı

  Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı Yeni nesil bir cilt bakım sistemi olan Lasemd Baby Face Beauty anti-aging dünyasında etkinliği kanıtlanmış aktif maddeleri thulium lazer teknolojisi ile birleştiriyor.

 • Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

  Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi sistem Baby Face Beauty tanışmaya hazır mısınız?

 • Ciltte Gençlik Etkisi

  Ciltte Gençlik Etkisi Yüzdeki yaşlı ve yordun ifade silinmez sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Hem kırışıklıklarınız azaltıp hem de pürüzsüz ve sıkı bir cilde sahip olmamız mümkün.

 • Cilt Bakımında Püf Noktalar

  Cilt Bakımında Püf Noktalar Cildinizin gençliğini korumak için sadece yazın değil, kışın ortasında bile güneş koruyucu kullanmanız son derece önemli.

 • 30'lu Yaşlarda Anti-Aging

  30'lu Yaşlarda Anti-Aging 30’lu yaşlara geldiğinizde, zararlı güneş ışınları, hormonal değişiklikler, kan dolaşımındaki yavaşlama veya kötü beslenme yüzünden cilt, önemli besin maddelerini kaybede...

 • Genç Cildin Sırları

  Genç Cildin Sırları Yaşlanma üstünde etkili olan birçok farklı mekanizma olsa da, süreci yavaşlatmak hatta yılları geri çevirmek mümkün.