Yüz Estetiği Hyaluronik Asit Dolgusu

Cildin hassas esnekliği sayesinde yüzünüz sürekli hareket halindedir. Kahkaha, nidalar, yüz ifadeleri, çatılmış ve kaldırılmış kaşlar. Bu doğal hareketler güzelliğinizi ortaya çıkarır ve duygularınızı diğer insanlarla paylaşmanızı sağlar. Bu süreçte cildiniz önemli bir rol oynar. Duygularınızı diğer insanlara tam olarak aktarabilmek için, ne kadar küçük oldukları önemli olmaksızın yüz kaslarınızdaki kasılmalara göre gerilir veya kıvrılır.

Ancak yıllar geçtikçe bu yüz hareketleri azalır. Zaman içerisinde cilt kurur, incelir ve esnekliğinin azalması nedeniyle daha hassas bir hal alır. Yüz kasları her kasıldığında cilt gerginleşir, ancak yetersiz bir biçimde tepki gösterir. Yüzdeki yoğun hareketli alanlar,  yaşlanmadan ilk etkilenen alanlardır. Cilt zamanla “ifadeli” kırışıklıklar ve sarkmaya görülmeye başlar. Bu kırışıklıkları gidermek zorlaşır. Cildin gerginliğini ve çekiciliğini kaybetmesiyle birlikte bu özellikler daha belirginleşmeye başlar. Yaşlanmanın başlamasıyla donuk v yorgun görünümlü bir cilt ortaya çıkar. Yüz üzgün veya ifadesiz görünür. Ciltte iki tip kırışıklık vardır. Statik kırışıklık : Herhangi bir yüz hareketi yapılmadan dahi görülebilen kırışıklıklardır. Dinamik kırışıklık: Mimik hareketlerine bağlı kırışıklıklardır.

Dinamik dolgu Teosyal RHA, statik kırışıklıkların yanı sıra dinamik kırışıklıkların giderimine uygun olarak geliştirilmiş ilk patentli hyaluronik asit dolgudur. Özel patentli üretim tekniği sayesinde yüz hareketlerine bağlı germe veya sıkılaştırma esnasında ortama uyum sağlar ve performansını korur. Teosyal Rha, cildi her hareketinde desteklemek ve aynı zamanda yüzünüzün canlılığını ve yumuşaklığını korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış, hyaluronik asit bazlı kırışıklık doldurucu bir üründür.

          

Yüzünüzü Haçimlendirin

Yaşın ilerlemesiyle birlikte deride kolajen ve elastin lifleri özelliğini kaybeder, ciltteki hyalüronik asit miktarı azalır. Bunun sonucunda yüzde belli bölgelerde yapısal ve hacimsel kayıplar, ciltte kırışıklıklar, çukurlar oluşur. Dolgu uygulamalarının, yüzdeki yaşa bağlı ince çizgilerin giderilmesi, yüze hacim kazandırmak, kaybedilen nem kaybını geri vermek ve gençleştirmek , hacim etkisi yaratarak yüz kontörünü şekillendiren Derin Dolgu Teosyal ULTIMATE , yaşlanma sonucu oluşan elastikiyet, kolajen ve hyalüronik asit kaybına bağlı olarak ciltte meydana gelen hacimsel kayıplar ve sarkmalar için iyi bir yapılandırma, çözümdür. Hacim kaybı fazla olan yüzlerin yeniden biçimlendirilmesi için özel olarak tasarlanan Teosyal ULTIMATE, cilt altıdaki dokularda hacim sağlayarak, elmacık kemiği bölgesi, yanaklar,  yüz ovali ve çene bölgesinin volüm kazanmasını sağlar. Ciltteki deformasyonlarda  anında düzeltici etki göstererek yüz ovalinde gözle görülür farklılıklar gerçekleştirir. Yüksek hacim oluşturma kapasitesi ile yüzün doğal bir görünümle yeniden biçimlendirilmesini sağlar” diyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Göz Altı Morlukları Tedavisi

  Göz Altı Morlukları Tedavisi Gözaltlarındaki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan Işık Dolgusu ile tek bir seansta daha genç, daha dinamik bakışlara kavuşmak, yüzünüzden yılları silmek mümkün...

 • Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor

  Estetikte İşinin Ehli Bir Doktor Daha çekici görünmek için yola çıkıp, mutsuz olanlar kervanına katılmamak için yüzünüzü emanet edeceğiniz uzmanı doğru seçin.

 • Yaş Otuz Beş…

  Yaş Otuz Beş… Ve en keyifli yıllarınız henüz başlamadı bile! Eskiden yolun yarısı olarak algılanan bu yaş, artık kadının en çekici, en güzel zamanları olarak görülüyor.

 • Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak

  Dolgularla Çizgilerin Giderilmesi ve Yüze Hacim Kazandırmak Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden biri hyalüronik asit içerikli dolgulardır. İnce çizgilerin giderilmesinde ve yüze hacim kazandırmak için yıllardır...

 • Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı

  Yüzde En Büyük Sorun Hacim Kaybı Dr. Mustafa Karataş daha çekici bir çehre yaratmanın sırrının simetride yattığını söylüyor ve yaşlanma belirtilerine karşı en etkili teknikleri anlatıyor.

 • Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz

  Yeni Yılda Daha Genç Bir Yüz Bir yılı daha geride bırakırken şimdi aynanın karşına geçip yılların yüzümüzde bıraktığı izlere bakma zamanı! Herkesin yeni yıldan beklentisi ise farklı..